14 листопада 2020 вiдбудеться вiзiт вахового онколога-мамолога з мiста Запорiжжя.

       Мамолог-онколог – лікар-фахівець, який займається діагностикою та лікуванням захворювань молочних залоз, попередженням розвитку і лікуванням доброякісних і злоякісних новоутворень в молочних залозах. Своєчасне звернення до лікаря вбереже Вас від розвитку різних хвороб і допоможе зберегти здоров’я. Консультація мамолога-онколога є обов’язковою процедурою мінімум двічі на рік.

 

Біопсію молочної залози призначає лікар мамолог, оглянувши пацієнта при певних випадках.

 Основними показниками є:

– промацування утворень в грудях

-незрозумілі зміни в області соска

-наявність виразок на грудях

– виявлення плям на знімку в області грудей

– виявлення на ультразвукової діагностики підозрілих ділянок на молочній залозі

Джерела зазначених проблем встановлюються за результатами біопсії, для того щоб виключити або підтвердити розвиток пухлини в молочній залозі.

 

     Трепан-біопсія

 

Виконується за допомогою спеціального пістолета для біопсії. За допомогою нього можливий забір стовпчика тканини з патологічного вогнища з подальшим вивченням цієї ділянки гістологічної лабораторії. Застосовується при неінформативності тонкоголкової аспіраційної біопсії або на розсуд лікуючого врача.

Найінформативніша біопсія молочної залози із застосуванням апарату УЗД. Апарат ультразвукового дослідження застосовується для максимально точного проведення проколу і взяття зразків тканин.

 

      Запис на консультацiю за телефоном:  +380953225050