Ірина Волошина

     Доктор медичних наук, фахівець в області внутрішніх хвороб, кардіолог, судинний терапевт, ревматолог. Професор кафедри сімейної медицини та терапії Запорізького медичного університету Волошина Ірина Миколаївна.

      У нашій клініці можна звернутися за допомогою до лікаря медичних наук – Волошиної Ірині Миколаївні, з якої можна проконсультуватися щодо різних питань медицини, стану здоров’я або лікування. Автор понад 115 наукових публікацій, в тому числі трьох монографій, навчальних посібників і патентів України, Волошина І.М. щорічно відвідує і виступає з доповідями на Всеукраїнських та міжнародних з’їздах і конгресах.

      Тричі отримувала грант для молодих вчених від Європейського товариства Гіпертензії, Міжнародного товариства з клінічної фармакології та клінічних досліджень, на засіданнях яких виступала з доповідями в м Мілан (2011), Лондон (2012р.), Париж (2010 р), Барселона (2015 м) і ін. у 2008 р проходила стажування в м.Зальцбург (Австрія) з питань візуалізації серцево-судинної системи. У 2015 р стажувалася в г.Барселона (Іспанія) з актуальних питань гастроентерології.

     Волошина І.М. є дійсним членом Європейської Асоціації по профілактиці і реабілітації серцево-судинних захворювань, Європейської Асоціації по профілактиці і реабілітації серцево-судинних захворювань, Європейської асоціації по догляду за хворими з серцево-судинною патологією і фахівців суміжних спеціальностей, Європейської асоціації ендокринологів. Неодноразово брала участь в проведенні міжнародних клінічних досліджень з проблем кардіології, ревматології, ендокринології, пульмонології, гастроентерології.

     Основними напрямками професійної діяльності Волошиної І.М. є ведення пацієнтів з поєднаною патологією внутрішніх органів – наприклад, гіпертонічної хвороби та ожиріння, постінсультной гіпертензії, порушень роботи травного тракту в поєднанні з серцево-судинними захворюваннями, патологією опорно-рухового апарату, ендокринними та імунологічними порушеннями.