Надійний захист

   У сімейній клініці NADIA кращі вакцини лідерів світового ринку.

 

– наявність всіх вакцин, що входять до Національного календаря обов’язкової вакцинації

– наявність всіх вакцин рекомендованих Міністерством охорони здоров’я України

– дотримання вимог «холодового ланцюга»

– використання спеціальних транспортних та стаціонарних холодильних камер з автоматичним контролем температури, що є надзвичайно важливим для забезпечення якості вакцин

– складання індивідуального графіка вакцинації для кожної дитини, в залежності від індивідуальних особливостей організму

– обов’язковий огляд лікаря перед щепленнями

– мінімізація «відводів» від вакцинації

 

       Ми вакцинуємо всіх! Абсолютних протипоказань до вакцинації практично не існує. Для вирішення питання про необхідність імунізації, визначення послідовності і якими вакцинами щепити дитину, потреби в підготовці до щепленні і спостереження після неї потрібно звертатися до лікаря.

 

      В Сімейній Клініці  NADIA  завжди у наявності :

 

Бустрикс  –  для профілактики дифтерії, кашлюка, правця. Використовується для ревакцинації у дорослих і дітей старшого віку. Виробник: GlaxoSmithKline  (Бельгія).

• Інфанрикс  –  для профілактики дифтерії, правця, калюку.  Використовується для вакцинації та ревакцинації у дітей до 7 років. Виробник: GlaxoSmithKline (Бельгія).

• Інфанрикс ІПВ ХІБ  –  для профілактики дифтерії, правця, кашлюку, поліомієліту та гемофільної інфекції.  Використовується для дітей віком до 5 років.  Виробник: GlaxoSmithKline (Бельгія).

• Пріорикс  –  для профілактики кору, краснухи, епідемічного паротиту.  Використовується для дітей і дорослих.  Виробник: GlaxoSmithKline (Бельгія).

• Превенар 13  –  для профілактики пневмококової інфекції (є частим збудником пневмонії, отиту, менінгіту). Використовується для дорослих і дітей. Виробник:  Pfizer  (Ірландія).

• Варілрикс  –  для профілактики вітряної віспи.  Використовується для дітей і дорослих.  Виробник: GlaxoSmithKline (Бельгія).

• Твінрикс  –  для профілактики вірусних гепатитів  А та В.  Використовується для дітей та дорослих.  Виробник: GlaxoSmithKline (Бельгія).

•  Ротарикс  –  для профілактики  ротавірусної інфекції.  Виробник: GlaxoSmithKline (Бельгія).

•  Гексаксим  –  6-компонентна  вакцина для  профілактики   дифтерії,  правця,  кашлюку (ацелюлярний компонент), гепатиту В (рекомбінантна),  поліомієліту  (інактивована) та захворювань,  спричинених   гемофільною  інфекцією типу  b, кон’югована,  адсорбована,  рідка.  Виробник: Sanofi (Франція).

•  Церварікс  –  для профілактики захворювань, що викликаються вірусом папіломи людини типів 16 та 18. Виробник:  GlaxoSmithKline (Бельгія).

• Бустрікс Поліо  –   для профілактики дифтерії, правця, кашлюку (ацелюлярний компонент) та поліомієліту (інактивована). Виробник: GlaxoSmithKline (Бельгія).

• Енджерікс В  –  Вакцина для профілактики вірусного гепатиту В, рекомбінантна (0,5 мл). Виробник: GlaxoSmithKline (Бельгія).